Porträtt oljemålning

515810

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 73x65 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Porträtt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3783672
6 000
3783670
5 600
3774793
4 400
3771832
4 200
3768223
3 600

Slutpris SEK:
6 000
611 EUR, 739 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.