Spelbord

515809

SPELBORD, fanerat i mahogny, 1800-talets slut, höjd ca 77, 94x46 cm

Slitage, Smärre ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Spelbord

Budhistorik (13 bud)
3779554
3779434
3779434
950
3779038
900
3779038

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.