James Le Jeune oljemålning

515807

JAMES LE JEUNE (1910-1983): Kustmotiv, signerad, olja på duk, ca 50x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

James Le Jeune oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3776757
3776756
3 200
3771051
3769769
3769015
1 900

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.