W H Harriott akvarell

515805

W H Harriott, tillskriven: Stadsmotiv, otydligt signerad, daterad 1830, akvarell, ca 30x21 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

W H Harriott akvarell

Budhistorik (4 bud)

3783146
500
3782856
3776636
3768761

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.