Marjatta Sarasalo färglitografi

515803

MARJATTA SARASALO (född 1930): "Blå dag", signerad Marjatta Sarasalo, 303/360, färglitografi, ca 55x53 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (10 bud)
3783653
1 400
3783052
1 300
3782880
3781644
3781035

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.