Kopierpresse Svanström & Co Stockholm

515793

KOPIERPRESSE, Svanström & Co Stockholm, målad, järn, höjd ca 3, 29x31 cm

Slitage, några mindre repor och ställvis röstig

Nautica/Technica, Stockholmiana

Hylla 3

Budhistorik (2 bud)

3779577
3763590

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.