Allmogeskåp

515777

HÄNGSKÅP, 1700-tal, daterad 1787, märkt IMS, i bemålad ek, höjd 52, 43x20 cm

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 7

Allmogeskåp

Budhistorik (16 bud)
3779553
3 400
3779549
3 200
3778285
3769080
2 800
3767839
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.