Bordslampa Reichert/ De Lucchi Belysningstema

515764

GERHARD REICHERT/ MICHELE DE LUCCHI, ''Logico Mini'', bordslampa, formgiven 2002, Artemide, Italien, vit glasmassa och stål, etikettmärkt, höjd ca 44 cm

Bruksslitage, mindre repor, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor, Design, Tema

Hylla 5

Budhistorik (18 bud)
3790719
3790642
1 400
3790282
1 300
3790638
1 300
3790282

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.