Böhlmarks bordslampa Belysningstema

515763

BÖHLMARKS, bordslampa, 1910-tal, jugend, brons, kupa i glas, höjd 52 cm

Glaskupan med smärre kantnagg

Belysning, Bordslampor, Tema

Rum 2

Budhistorik (18 bud)
3789606
9 600
3789615
9 400
3789606
9 200
3789611
9 000
3789606
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.