Matisse

515729

HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket, -53, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm;
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

Fack 7

Matisse

Budhistorik (10 bud)
3780037
3778817
3780034
1 900
3778817
1 800
3780032
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.