Åsa Johansson Karl Andersson & Söner Bryggas bord

515717

ÅSA JOHANSSON, "Bryggas", fanérat i ek, Karl Andersson & Söner, formgiven 2004, höjd ca 72, 180x72 cm

Bruksslitage, stötmärken och repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 8

Budhistorik (7 bud)
3779660
3763604
1 900
3779659
1 800
3763604
1 700
3779658
1 600

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.