Bordslampa Louis Christiaan Kalff Belysningstema

515709

BORDSLAMPA, 1960-tal, design Louis Christiaan Kalff för Philips, lackerad plåt, höjd med lampa 43 cm

Ytskador och färgsläpp

Belysning, Bordslampor, Tema, Design

Rum 2

Budhistorik (15 bud)
3789470
1 300
3788768
3788768
950
3789469
900
3788768
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.