Soffbord Annika Reuterswärd

515708

ANNIKA REUTERSWÄRD, "Viktor", Soffbord, ask, MIO, höjd ca 48, 70x140 cm

Ytskador, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Soffbord Annika Reuterswärd

Budhistorik (1 bud)

3774245
2018-01-23 22:24:18

2018-01-26 kl 11:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.