Omega armbandsur

515707

OMEGA, armbandsur, 1950/60-tal, streckindex, subsekund, diameter ca 35 mm, waterproof.
Skador: Slitage.

Klockor/Ur

Geijersgatan 14, Göteborg

Omega armbandsur

Budhistorik (25 bud)
3777877
3 200
3784656
3777877
2 800
3784655
2 600
3777877
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.