Skåp 1920-tal björk

515700

SKÅP, 1920/30-tal, bonad björk, svärtat trä, med utdragsskiva, intarsiadekor, invändigt med lådor och hyllplan i ek, höjd 160, 95x48 cm

Toppskivan med fuktskada, slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 16

Skåp 1920-tal björk

Budhistorik (7 bud)
3780073
3778735
2 800
3768089
2 600
3765437
3764035

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.