Pianopall

515698

PIANOPALL med sitsen klädd med tyg ''Tulpan'' av Josef Frank, Firma Svensk Tenn, med öppningsbart lock, sitthöjd ca 45 cm, 70x37 cm

Bruksslitage, några repor och märken

Möbler, Stolar

Rum 3

Pianopall

Budhistorik (22 bud)
3779366
3779944
3779366
3779942
1 900
3779366
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.