Stan Wys bronsskulptur

515696

STANISLAUS WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad, daterad och numrerad Stan Wys 10/12 1999, grönpatinerat brons, höjd med stensockel ca 26 cm

Konst, Skulpturer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Stan Wys bronsskulptur

Budhistorik (13 bud)
3777695
2 600
3764637
2 400
3764116
3762259
3762259
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.