Sängbord 1 par 1900-talets andra hälft

515695

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanèrat i lövträ, höjd ca 66 cm, 41,5x41,5 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 9

Budhistorik (32 bud)
3779921
3779914
3 800
3779918
3 600
3779914
3 400
3779908
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.