Bord med präglad läderskiva

515694

BORD, 1900-talets andra hälft, skiva i präglat läder, höjd 50, 100x50 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Bord med präglad läderskiva

Budhistorik (22 bud)
3779046
3 400
3780099
3 200
3779046
3779431
2 800
3779046
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.