Åsa Johansson Karl Andersson & Söner Bryggas bord

515688

ÅSA JOHANSSON, "Bryggas", fanérat i ek, Karl Andersson & Söner, formgiven 2004, höjd ca 72, 180x72 cm

Bruksslitage, stötmärken och repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 9

Budhistorik (1 bud)

3772243
2018-01-23 00:56:11
1 300

2018-01-30 kl 14:18
Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.