Bord Åsa Johansson

515687

ÅSA JOHANSSON, "Bryggas", bord, Karl Andersson & Söner, formgivet 2004, fanérat i ek, höjd ca 72, 180x72 cm

Bruksslitage, skadar till två hörnen, stötmärken och repor

Möbler, Kontorsmöbler

Bord Åsa Johansson

Budhistorik (1 bud)

3777783
2018-01-25 16:29:41

2018-01-28 kl 16:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.