Reinhard Arnesen oljemålning

515684

REINHARD ARNESEN (1867-1936): Fjordlandskap med hus och båt, signerad R Arnesen, olja på duk, ca 47x85 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Reinhard Arnesen oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3779730
600
3779715
550
3779726
550
3779715
500
3779623
450

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.