Oskar Bergman etsning

515679

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Insjölandskap i sommar, signerad Oskar Bergman, etsning, ca 14x20 cm

Fack 11

Oskar Bergman etsning

Budhistorik (2 bud)

3771770
3770238

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.