Robert Högfeldt oljemålning

515676

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Bacchanal, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 29x42 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3779216
2 400
3779210
3779206
3779205
1 900
3779201
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.