Karmstolar Zig Zag Materia

515675

KARMSTOLAR, 6 st, ''Zig Zag'', Materia, brunskinn och förkromat stål, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, repor, fläcken, märken och rester av färg

Möbler, Stolar

Rum 2

Karmstolar Zig Zag Materia

Budhistorik (41 bud)
3786877
10 000
3786869
9 800
3786875
9 600
3786869
9 400
3786867
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.