Spiselkatter 1900-talets början

515674

SPISELKATTER, 2 parställda, 1900-talets början, sannolikt England, glaserade i grått och blått, ögon i glas, vardera höjd ca 31 cm

Smärre nagg och slitage

Keramik/Porslin

Monter 12

Budhistorik (20 bud)
3780490
1 600
3777649
3780417
3777649
1 400
3780192
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.