Karmfåtöljer rokokostil

515668

KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérade i mahogny, grå klädsel, pärlspikade, sitthöjd ca 40 cm

Smärre ytskador, kl

Möbler, Stolar

Rum 17

Karmfåtöljer rokokostil

Budhistorik (5 bud)
3779049
650
3778589
450
3778586
3778329
3763995

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.