Karmstolar Louis XV-stil

515665

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, orange klädsel med rosa kantband, sitthöjd ca 42 cm

Ngt blekt klädsel, smärre ytskador

Möbler, Stolar

Rum 21

Karmstolar Louis XV-stil

Budhistorik (14 bud)
3780507
1 900
3780512
1 800
3780507
1 700
3780509
1 600
3780507

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.