Fällbord IKEAS 1700-talsserie

515633

IKEA, "Björnsholm", fällbord, 1700-talsserie, rund skiva, tredelad svarvad pelarfot, kallstämplad NM Riksantkvarieämbetet Björnsholm CJ, höjd ca 73, diameter 87 cm

Slitage, smärre färgbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 17

Fällbord IKEAS 1700-talsserie

Budhistorik (52 bud)
3777396
6 200
3777388
6 000
3777394
5 800
3777388
5 600
3777391
5 600

Slutpris SEK:
6 200
632 EUR, 764 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.