Vytautas Kasiulis färglitografi

515626

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Jägare med trofé, signerad Kasiulis, 8/50, färglitografi, ca 62x47,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (10 bud)
3785512
1 700
3784864
1 600
3785053
3784864
1 400
3784562
1 300

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.