Vytautas Kasiulis färglitografi

515624

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Hus med trädgårdar, signerad och numrerad Kasiulis 138/200, färglitografi, ca 35x42 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (17 bud)
3785066
3784860
3785064
950
3784860
900
3785046
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.