Vytautas Kasiulis litografi

515621

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Liggande kvinna, signerad, epreuve d artiste, färglitografi, 45x62 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Vytautas Kasiulis litografi

Budhistorik (12 bud)
3784998
1 800
3785055
1 800
3784998
1 700
3784866
1 600
3784997

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.