Kasiulis grafik

515615

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Sjöjungfru, signerad och numrerad Kasiulis 201/300

Geijersgatan 14, Göteborg

Kasiulis grafik
Budhistorik (17 bud)
3785267
3784862
3785266
3784862
950
3785051
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.