Carl Magnus Lindqvist

515610

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Kustlandskap med mor och dotter, signerad C M Lindqvist, daterad 1939, olja på pannå , 43x53 cm

Fack 28

Carl Magnus Lindqvist

Budhistorik (8 bud)
3778048
1 700
3777716
1 600
3769254
3777384
3769254
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.