Vytautas Kasiulis litografi

515609

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): motiv av Blyinfatat fönster, litografi, signerad och numrerad 147/200, ca 48x34 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Vytautas Kasiulis litografi

Budhistorik (16 bud)
3785273
3784863
3785272
950
3784863
900
3785271
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.