Severin Nilsson oljemålning

515604

SEVERIN NILSSON (1846-1918): Vinterlandskap med solnedgång, signerad Severin Nilsson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 55,5x66 cm

Ram med omfattande skador

Konst, Äldre måleri

Fack 40

Severin Nilsson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3777769
3777660
3777659
1 700
3777629
1 600
3768137

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.