Imre Perlmutter oljemålning

515601

IMRE PERLMUTTER (Ungern 1892-1935): Tvätterska, olja på pannå, ca 14x11 cm

krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Imre Perlmutter oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3785681
3785680
3785678
3771424
3770929

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.