Spegel 1800-talets slut

515593

SPEGEL, 1800-talets slut, fanérad i mahogny, dekor av fleuroner, tredelad, över- och underdelar med palmettformat gallerarbete, ca 186x66,5 cm

Slitage, några skadar på fleuroner, några skadar på gallerarbete

Speglar

Rum 4

Spegel 1800-talets slut

Budhistorik (5 bud)
3777759
1 300
3776734
3770318
3770317
3770316
500

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.