Sidobord och fällbord

515592

BORD, på pelarfot, FÄLLBORD, 18/1900-tal, med svarvad fot i björk resp. svärtad, höjd ca 70, 28,5x41 resp. höjd 75, 55x55 cm

Sprint saknas till fällbord, mindre kantlagning

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Sidobord och fällbord

Budhistorik (16 bud)
3778251
3777485
950
3777315
900
3777484
900
3777315
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.