Linn Fernström blyerts

515591

LINN FERNSTRÖM (född 1974): ''Flickan med vingar''
signerad och daterad på baksidan Linn Fernström 2005, blyerts på papper, monterad i distansram, bladmått ca 105x45 cm

Rum 2

Linn Fernström blyerts

Budhistorik (20 bud)
3781790
20 000
3781786
19 500
3781786
19 000
3781788
18 500
3781786
17 500

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.