Ulf Gripenholm handkolorerad färglitografi

515586

ULF GRIPENHOLM (född 1943): ''Badare 1'', signerad Ulf Gripenholm, numrerad HC I/XI, färglitografi, ca 75x85 cm

Ändringar/tillägg
ej handkolorerad färglitografi

Rum 2

Budhistorik (12 bud)
3781032
3 200
3780942
3780941
2 800
3780939
2 600
3780938
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.