Spegel 1800-talets slut

515585

SPEGEL, 1800-talets slut, empirestil, fanérad i mahogny, beslag i gulmetall, tvådelat glas, ca 96x53,5 cm

Slitage, repor, märken

Speglar

Rum 7

Spegel 1800-talets slut

Budhistorik (3 bud)

3777586
3777532
3776945

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.