Bengt Åke Åkerlund oljemålning

515580

BENGT ÅKE ÅKERLUND (född 1940): ''Landskap'', signerad och daterad á tergo 3.07.05, olja på duk, ca 60x73 cm

Fack 45

Budhistorik (4 bud)

3781579
3765996
3765994
700
3765597

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.