Bengt Åke Åkerlund

515577

BENGT ÅKE ÅKERLUND (född 1940): ''Nästan Mjölby'', signerad och daterad á tergo 25-10-05, olja på duk, ca 60x73 cm

Fack 6

Bengt Åke Åkerlund

Budhistorik (3 bud)

3765999
3765658
3765604

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.