Skrivbord 1800-tal

515576

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, empirestil, klädd skrivyta, fanér i mahogny, sarg med 4 lådor, kortsidor med utdragsskivor, höjd ca 75, 130x71 cm, nyckel medföljer

Renoverad, delvis senare beslag, torrsprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 12

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
3778450
6 600
3778412
6 400
3778449
6 200
3778412
6 000
3776701
5 800

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.