Ulf Gripenholm handkolorerat färglitografi

515573

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Nakenmodell, signerad Ulf Gripenholm, HC XIX/XXI, handkolorerat färglitografi, 50x57 cm

Fack 16

Budhistorik (6 bud)
3781021
2 400
3780949
3768093
3765761
3765659

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.