Lars Lerin litografi

515572

LARS LERIN (född 1954): Gårdsarbete, signerad och daterad L. Lerin -87, numrerad 98/310, färglitografi, 60x50 cm

Fack 6

Lars Lerin litografi

Budhistorik (25 bud)
3781085
5 400
3781081
5 200
3781076
5 000
3781073
4 800
3781053
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.