Arne Norell soffa Aneby

515543

ARNE NORELL, soffa, Aneby, 1900-talets andra hälft, ben i betsat trä, brickmärkt, sitthöjd ca 42 cm, totalhöjd ca 70 cm, 220x87 cm

Slitage, några fläckar, märken och repor på benen, torkad stoppning i armen

Möbler, Soffor, Design

Rum 5

Arne Norell soffa Aneby

Budhistorik (1 bud)

3776894
2018-01-25 06:35:50

2018-01-25 kl 12:16
Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.