Eva Zettervall oljemålning

515533

EVA ZETTERVALL (född 1941): Helporträtt av kvinna i grönt, signerad Eva HZ, olja på duk, ca 198x88cm

Eva Zettervall oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3777285
3 200
3776385
3777284
2 800
3776385
2 600
3776373

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.