Eva Zettervall oljemålning

515531

EVA ZETTERVALL (född 1941): Helporträtt av kvinna, signerad Eva HZ, olja på duk, ca 186x66 cm

Rum 5

Eva Zettervall oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3778279
6 400
3778277
6 200
3778275
6 000
3778276
6 000
3778275
5 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.